Фільтр пом'якшення води RunXin 1054
- Виробник: RunXin
- Модель: U-1054-RX
| Продуктивність | 2,0-2,5 м3/год |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір колони | 1054 |
| Керуючий клапан | RunXin (Китай) |
| Обсяг завантаження | 37 літрів |
| Назва завантаження | Pure Resin |
| Тип завантаження | Іонообмінна смола |
| Діаметр підключення | 3/4 дюйми |
| Діапазон вхідного тиску | 2-6 бар |
| Тип корпусу | Колона |
| Тип управління | Автоматичний |
| Кількість санвузлів | 1-2 санвузли |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри фільтра | 630×350×1500 мм |
| Витрата води на регенерацію | ≈ 370 літрів |
| Витрата солі на регенерацію | 3,7-5,0 кг |
| Очищення від: | ✅Солі жорсткості; |
- Наявність: В наявності
- технічна консультація
- правильний підбір обладнання
- консультація з монтажу
- або монтаж під ключ
- відео інструкція
- знижка на наступні замовлення
Опис
Автоматичний ум'якшувач води для приватного будинку (або дачі) RunXin 1054, який призначений для ум'якшення жорсткої води методом іонного обміну. Це відмінний побутовий фільтр, який працює без втручання людини і виконує всі промивки автоматично. В плані обслуговування вам потрібно лише стежити за рівнем таблетованої солі в спеціальному баку для неї. Колона розміром 1054 має 37 літрів іоннообмінної смоли (катіоніту) і підходить для приватного будинку з одним або двома санвузлами.
Принцип роботи такий, що в ум'якшувачі 1054 всередині засыпана іоннообмінна смола (катіоніт), яка здатна забирати іони кальцію (Ca) та магнію (Mg) з води, що заважають у побуті і відкладаються на сантехніці та на нагрівальних приладах. А після того, як фільтр ум'якшення вичерпав свій ресурс, він сам себе промиває в нічний час, щоб вам не заважати користуватися ум'якшеною водою.
Термін служби іоннообмінної смоли може становити 5-8 років, але залежить від умов використання, вхідної води та циклів регенерації.
При покупці ум'якшувача води 1054 ви отримаєте консультацію та відео по встановленню та налаштуванню клапана RunXin.

Що саме вирішує ум'якшувач 1054
- Прибирає жорсткість води та білий наліт на сантехніці;
- Прибирає відкладення (накип) після кип'ятіння води;
- Іноді жорстка вода сушить шкіру і волосся;
- На багато довше служить сантехніка та побутова техніка (бойлер, котел, пральна машина, чайник тощо);
- Економія порошку та побутової хімії;
- Прибирає великі білі розводи на поверхнях.
Всі характеристики ум'якшувача води RunXin 1054
| Продуктивність | робоча 2,0 до 2,5 куб./год |
| Кількість санвузлів | 1-2 |
| Кількість людей | ≈ 4 людини |
| Керуючий клапан | RunXin F65B3 |
| Підключення | 3/4 дюйма |
| Типорозмір колони | 1054 |
| Об'єм завантаження | 37 літрів (1,5 мішка) |
| Тип завантаження | Катіоніт |
| Робочий тиск | від 2 до 8 бар |
| Ресурс фільтра при жорсткості 5 мг/л | 8,1 м3 |
| Витрати солі на 1 регенерацію | від 3,7 до 5 кг |
| Витрати води на 1 регенерацію | ≈ 370 літрів |
| Час регенерації | 60-100 хвилин |
| Сольовий бак | 70 літрів |
| Розмір колони | 1500×260 мм |
| Розмір сольового бака | 880×332×332 мм |
Комплектація система ум'якшення води RX 1054
- 1. Автоматичний клапан управління RunXin F65B3 на 3/4";
- 2. Корпус фільтра (колона) з скловолокна 1054;
- 3. Треба підйому води з нижнім і верхнім дистриб'ютором;
- 4. Іоннообмінна смола 37 літрів (катіоніт);
- 5. Сольовий бак комплект (шахта, поплавок, фальшпол, стакани і тд.).

Переваги фільтра ум'якшення в будинку
- Перша перевага – це те, що у вас буде м'яка вода в будинку/дачі;
- Автоматична робота ум'якшувача. Всі режими роботи і регенерації після програмування голови управління виконуються самостійно без вашої участі;
- Налаштування регенерації фільтра налаштовується по часу і по витраті води. За першим з цих значень;
- Регенерація буде проходити вночі, щоб вам не заважала промивка фільтра. Час налаштування ви можете встановити будь-який;
- На клапані RunXin буде найбюджетніша з хороших комплектацій, яку ви можете купити в Україні;
- Можлива самостійна установка (монтаж) і налаштування клапана за нашою відео інструкцією.
Доставка і оплата
Доставка перевізником
Нова Пошта, Justin, Укрпошта. Швидкість доставки в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарні дні.
Накладений платіж
Оплата готівкою або карткою при отриманні та перевірки товару. На деякі товари можна взяти передоплату.
Оплата карткою або Безготівка
Ви можете сплатити карткою (за посиланням або через кнопку купити), перерахуванням на розрахунковий рахунок або безготівкову оплату з ПДВ
