Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P'URE Balance (MO675MPUREBALECO)
- Виробник: Ecosoft
- Модель: MO675MPUREBALECO
| Продуктивність | 75 GPD (280 л/добу) |
| Загальний об'єм бака | 12 літрів |
| Матеріал бака | Пластик |
| Кількість етапів очищення | 6 ступенів очищення |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість фільтра | з мінералізатором |
| Тип фильтру | зворотний осмос із баком |
| Розміщення | Під мийку |
| Діаметр підключення | 1/4" |
| Необхідний тиск | 3-6 бар |
| Розмір колб | Slim 10 дюймів |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри фільтра | 310×440×195 мм |
| Розміри бака | 350×260 мм |
| Температура води | 4-30°С |
- Наявність: В наявності
25694 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Наші клієнти отримають:
- технічна консультація
- правильний підбір обладнання
- консультація з монтажу
- або монтаж під ключ
- відео інструкція
- знижка на наступні замовлення
Опис
Доставка і оплата
Доставка перевізником
Нова Пошта, Justin, Укрпошта. Швидкість доставки в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарні дні.
Накладений платіж
Оплата готівкою або карткою при отриманні та перевірки товару. На деякі товари можна взяти передоплату.
Оплата карткою або Безготівка
Ви можете сплатити карткою (за посиланням або через кнопку купити), перерахуванням на розрахунковий рахунок або безготівкову оплату з ПДВ
